Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pegynčina maminka pochází z Hluku(na jižní Moravě) a tatínek ze Slovenska.Oba rodiče měli PP akorát  Peggynka nemá. Naše malinká se narodila 15.5.2002 a 16.7.2002 už u nás doma pocupkávala po koberečku a papala granulky.Byli jsme všichni moc rádi že ji máme !! Roky plynuly jak voda a než jsme se nadáli,tak jsme jeli za Peggynčiným ženichem do Mikulčic u Hodonína.Pejsek se jmenoval Jůvelek a byl s PP.Paní měla dohromady 9 feneček a 2 pejsky-i s Jůvíkem !! Byla to velká smečka !! Za pár týdnů jsme šli na ultrazvuk a...Peggynka čeká 2-4 štěňátka(podle veterináře). Nakonec se jich narodilo 5...4 fenečky a 1 chlapeček !! Narozeniny budou slavit skoro stejně s maminkou protože Peggynka se narodila 15.5. a malincí 12.5. akorát o čtyři roky později...                     Obrazek                                 

23.5.2006-štěnátka 11dní po porodu      

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jee

(delisa, 8. 5. 2010 9:18)

jeje krásné štěnátka moc moc moc nejkrajší

Tak ... je to pravda.

(Hanka a Medynka, 27. 5. 2007 17:33)

Ahojka, tak .. je to pravda, naše holky jsou opravdu sestry! Sice nevlastní, ale jsou... super náhoda... Tak je vidět, že Kotáskovi mají bezva chov, když z toho vzešly taková nádnerná zlatíčka, jako jsou ty naše holky!!!

To je opravdu krásná náhoda...

(Hanka+Peggynka+Ennynka, 25. 5. 2007 17:39)

no paní se jmenovala Kotásková,ale o žádných www stránkách bohužel nevím :( jen mám číslo na mobil...

Že bychom byly sestry...???

(Hanka a Medynka, 23. 5. 2007 20:15)

Ahoj holky, dneska jsme se pořádně začetly do Vašich stráneček... tak jsme zjistily, že Peggynčin ženich byl z Mikulčic u Hodonína... Naše Medynka se taky narodila v Mikulčicích. Podle toho co panička tady píše, že byl ženich z velké psí rodinky, tak bude naše Medýška asi možná i sestra s Ennynkou. Tak to je bezva náhoda!!! Jestli má panička kontakt na ženichovy pánečky, prosím o něj. Ráda bych jim poslala odkaz na Medynčiny stránky,aby viděli, jak se má slečna jorkšírka od nich královsky!!! Děkujeme, udělaly jste nám radost!!!